Kategorie
Aktualności

Kto kupuje bezpośrednio od dewelopera?

Osoby poszukujące mieszkania dla siebie w celu poprawienia standardu swojego życia. Ich motywacją jest również chęć swoistego odświeżenia swojego życia przez zakup nowego mieszkania – w nowym budownictwie. Często są to również osoby poszukujące mieszkania w celu przeprowadzenia się z obrzeży i terenów peryferyjnych do centrum miasta.

Osoby te często decydują się na sprzedaż domu w celu zakupu mieszkania. Najprawdopodobniej motywacją ku temu, są atuty mieszkania w dużym mieście i korzystanie z jego udogodnień.

Kategorie
Aktualności

Jaki jest rynek pierwotny?

Kolejną wartą uwagi sprawą jest to, że w przeciwieństwie do pierwotnego rynku nieruchomości na rynku wtórnym transakcje dotyczą nieruchomości, które były już użytkowane. Rynek pierwotny dotyczy nieruchomości, które nie były jeszcze użytkowane.

Użytkowanie takiej nieruchomości następuje po przeprowadzeniu pierwszej w jej przypadku transakcji. Natomiast kwestią dyskusyjną staje się lokal zakupiony w celu inwestycyjnym, gdzie pierwszy jego właściciel dokonał remontu (nie zamieszkując go), a następnie przez podniesienie jego wartości pracami wykończeniowymi i ogólnie remontem sprzedał dalej np. osobie fizycznej. 

Kategorie
Aktualności

Mieszkania na sprzedaż blisko zieleni

Posiadamy wiele mieszkań w swojej ofercie. NAsze mieszkania to połączenie nowoczesnych rozwiązań w zgodzie z naturą. NAsze mieszkania to wybór lepszego i zdrowszego życia.

Mieszkania jakie oferujemy na sprzedaż to piękne mozliwości mieszkaniowe. Nasze mieszkania na sprzedaż to zielona droga do lepszego życia. Mieszkania na sprzedaż pod Poznaniem to oferta specjalnie dla ciebie.

Sprawdź nas sam! Zapraszamy do biura sprzedaży.

Kategorie
Aktualności

Zakup pierwszego mieszkania

Pierwsze mieszkanie to duże wydarzenie dla każdego. Często jest to mieszkanie w którym zatrzymujemy się na dłużej i wiążemy z nim przyszłość. Warto aby jako pierwsze mieszkanie wybrać to odpowiednie, w którym będziemy czuli, że jest to właśnie to nasze miejsce na ziemi.

Poszukując pierwszego mieszkania dla siebie powinniśmy rozważyć opcję zakupu lokum na Osiedlu Poznańskim. Jest to bardzo atrakcyjna inwestycja ciesząca się dużą popularnością. Decydując się na mieszkanie na Osiedlu Poznańskim możemy liczyć na uczciwe ceny. Sprawdź sam.

Kategorie
Aktualności

Sprzedaż mieszkań – bezpośrednio

Jeżeli zależy Ci na atrakcyjnej cenie za mieszanie to warto je kupić bezpośrednio od dewelopera. Dzięki temu unikasz pośredników i możesz w bardziej atrakcyjnej cenie zakupić takie mieszkanie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Nasza nowa inwestycja to osiedle pod Poznaniem. W ofercie mamy mieszkania nowe o różnym metrażu. Każdy wybierze mieszkanie idealne dla siebie. Sprawdź pełną listę i ofertę mieszkań. Zachęcamy do kontaktu jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Mieszkania w dobrych cenach

Wiele osób szuka okazji na rynku pierwotnym. I właśnie od niedawna taką okazją są mieszkania na naszym osiedlu. Doskonała jakość wykonania, dobra lokalizacja i przede wszystkim – przyciągająca cena.

Śpiesz się jeżeli chcesz kupić mieszkanie w dobrej cenie! Ogromne zainteresowanie naszymi mieszkaniami powoduje, że ilość dostępnych mieszkań bardzo szybko spada. Skontaktuj się z nami i już dziś zarezerwuj swoje mieszkanie!

Kategorie
Aktualności

Tanie mieszkania już w sprzedaży

Jeżeli poszukujesz taniego mieszkania to zapraszamy do sprawdzenia naszej inwestycji. Oferujemy nowe i tanie mieszkania pod Poznaniem. Doskonała lokalizacja, bliskość centrum Poznania, spokojna okolica. Zobacz co mamy Ci do zaoferowania.

Mieszkania na rynku pierwotnym cieszą się ogromną popularnością. Szczególnie popularne są mieszkania pod Poznaniem ponieważ są w atrakcyjnej cenie. U nas kupujesz mieszkanie bezpośrednio od nas dlatego jesteśmy Ci wstanie zaproponować atrakcyjną cenę.

Kategorie
Aktualności

Oferta nowych mieszkań na sprzedaż

Zapoznaj się z naszą propozycją – sprawdź ceny nowych mieszkań na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane i te które chcą poznać szczegóły naszej oferty. Zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera.

Już wiele lat zajmujemy się budowaniem osiedlu, bloków czy domów. Mamy duże doświadczenie i znamy potrzeby naszych klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą nowych mieszkań i skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Sprzedaż mieszkań na nowym etapie

Sprawdź naszą nową ofertę mieszkań na sprzedaż. Nasza inwestycja cały czas rozrasta się i z przyjemnością możemy oznajmić, że oferta nowych mieszkań poszerzyła się. Zapoznaj się z ofertą nowych i tanich mieszkań bezpośrednio od dewelopera.

Oferujemy mieszkania na sprzedaż w Poznaniu i okolicach Poznania. Sprawdź naszą ofertę. Są to mieszkania nowe – jedna z najlepszych ofert na rynku pierwotnym. Skontaktuj się z nami lub przyjdź do naszego biura sprzedaży. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Mieszkania w dobrych cenach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych nowych mieszkań na naszym osiedlu. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem. U nas zyskujesz dobrą cenę, wysoki standard i przede wszystkim doskonałą okolicę. Zobacz korzyści!

Mieszkania na naszym osiedlu to idealna propozycja dla osób młodych, rodzin z dziećmi a także osób starszych. Zamieszkaj pod Poznaniem w spokojnej i cichej okolicy. Zapoznaj się z ofertą naszych nowych mieszkań i skontaktuj się z nami jeżeli interesuje Cię nasza oferta.